Duyuru : Sitemiz Geçici olarak hizmet vermemektedir.

Banyo ve İnşaat Yapı Malzemeleri Online Satış Sitesi

Güvenlik ve Gizlilik

Siz, Ebanyo.net’de alışveriş yaparken güvenliğinizin de üst seviyede olması çok önemlidir.

 

Ödemeleriniz sırasında üst seviyede güvenliğiniz düşünülmüştür. Bu sebeple sistemimizde Müşteri Güvenliğini En Üst Sırada tutmak için, Dünya'da En Güvenilir Sistem Olan 3D Secure Kullanıyoruz. Ödemenizin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (kredi kartı numarası gibi) hiçbir şekilde Ebanyo.net tarafından veritabanında tutulmamaktadır. Bu bilgiler direkt olarak anlaşmalı olduğumuz bankalara aktarılmaktadır. Bilgilerin aktarımı Comodo SSL Tabanlı 128 Bit Şifreleme ile gerçekleştirilmektedir.

 

Ebanyo.net'e Üye olduğunuzda Size ait herhangi bir bilgi Gizlilik Politikamız gereği 3. kişilerle Paylaşılmamaktadır. Sitemize Üye Olduğunuzda Sistemimize kayıtlı cep telefonunuz veya Email Adresiniz önemle Saklanır ve Sizin bilginiz dışında herhangi bir alanda Kullanılamaz.

 

Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Ebanyo.net ve/veya ilgili kart kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşları‘nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler Ebanyo.net tarafından görülmez ve kaydedilmez).

 

Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından Görüntülenemez.Anasayfa